Нова магістраль біля Тернополя поєднає дві міжнародні автотраси

Нова магістраль біля Тернополя поєднає дві міжнародні автотраси

Укрінформ
Нову об’їзну дорогу на східній околиці Тернополя, що поєднає дві міжнародні автотраси, планує побудувати Укравтодор.

Про це повідомляється у відомстві. 

«Протяжність східної об’їзної дороги Тернополя становитиме 8,5 км. Нова магістраль, яка поєднає міжнародні дороги М-12/Е-50 на ділянці Хмельницький – Тернопіль та М-19/Е-85 на ділянці Дубно – Тернопіль, матиме першу технічну категорію із 4 смугами руху», - йдеться у повідомленні.

За словами радника керівника Державного агентства автомобільних доріг України Олександри Кави, будівництво цієї дороги дасть змогу звільнити Тернопіль від транзитного транспорту та забезпечити зручність проїзду в обхід міста. "Це суттєво покращить екологічну ситуацію в цьому районі та зменшить кількість ДТП у місті", - переконана вона.

Нова дорога разом з уже існуючим північним об’їздом Тернополя Р-41 забезпечить проїзд для транзитних автомобілів, які рухатимуться по GO Highway з боку Вінниці та Одеси в бік Львова та польського кордону, а також для тих, хто використовує трасу М-19 для поїздок з Києва та інших міст Центральної і Східної України у напрямку зон відпочинку в Карпатах.

Ще на початку цього року керівник Укравтодору Славомір Новак запропонував ідею будівництва транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Як зазначалося раніше, Тернопіль має стати ключовим пунктом у цьому міжнародному проекті. Саме в обласному центрі знаходитиметься відгалуження цієї магістралі до Івано-Франківська, Чернівців, Рівного.

Проект будівництва Східної об’їзної дороги Тернополя планується реалізувати за рахунок грантових коштів ЄС та кредиту European Investment Bank.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-