У Львові сказали, яким російським товариствам підуть назустріч

У Львові сказали, яким російським товариствам підуть назустріч

1095
Ukrinform
Організаціям, які представляють російську меншину у Львові та не здійснюють антиукраїнської пропаганди, нададуть нове приміщення замість вилученого за рішенням суду.

Про це журналістам розповів заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мені б дуже хотілося, щоб зараз організувалась патріотична російська громада. Я знаю позицію голови облради і більшості депутатського корпусу. І я був би за те, щоб їм виділити кімнату чи дві кімнати для їхніх статутних цілей. Натомість люди, які перебували у так званому Російському культурному центрі на вулиці Короленка, переконаний, не відображають думку російської громади Львова. Це було антиукраїнське кубло, і я не побоюсь сказати про це публічно», - зазначив Гірняк.

За його словами, облрада піде назустріч тим російським організаціям, які, на відміну від РКЦ, не займаються антиукраїнською пропагандою.

Як зазначив Гірняк, приміщення, з якого примусово виселили РКЦ, віддадуть українським волонтерським організаціям, які допомагають військовим в АТО. Які саме це будуть організації та як використовуватимуть приміщення, визначать на конкурсі.

Як повідомляв Укрінформ, рішення виселити РКЦ із комунального приміщення на вул. Короленка, 1а депутати облради прийняли під час сесії 25 жовтня 2016 року. Тоді ж було вирішено повернути його у власність комунальної установи «Нерухомість і майно», відремонтувати і після цього здати в оренду волонтерським організаціям

У листопаді минулого року у приміщенні Російського культурного центру було виявлено антиукраїнську пропагандистську літературу. З цього приводу СБУ відкрила кримінальне провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>