У Дніпрі ліквідували російський "конверт" на 700 мільйонів

У Дніпрі ліквідували російський "конверт" на 700 мільйонів

Відео
615
Ukrinform
Діяльність конвертаційного центру, підконтрольного російській банківській установі, із загальним обігом у 700 млн грн припинили у Дніпрі співробітники СБУ спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Конверт" був підконтрольний російській банківській установі та працював за погодженням з власниками корпорації, що зареєстрована в РФ. Організатори оборудки відкрили низку фіктивних фірм для надання "послуг" з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку", - сказано в повідомленні.

За інформацією СБУ, підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були підконтрольні та зареєстровані зловмисниками на підставних осіб. Потім гроші ділки знімали готівкою, нібито фінансову винагороду. При цьому директори підприємств-отримувачів до банківської установи не приходили та документи не підписували. Таким чином протягом 2016-2017 років у "тінь" було виведено понад 700 мільйонів гривень.

Під час обшуків в офісах, місцях проживання та автомобілях фігурантів справи оперативники СБУ вилучили 1,2 мільйона гривень, 42 печатки "фіктивних" підприємств та фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправні дії ділків.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 205 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-