SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Омелян перевірив ремонт траси Н-02: обіцяє нову якість шляхів уже цього року - 10.04.2017 22:35 — Новини Укрінформ
Омелян перевірив ремонт траси Н-02: обіцяє нову якість шляхів уже цього року

Омелян перевірив ремонт траси Н-02: обіцяє нову якість шляхів уже цього року

Фото
1543
Ukrinform
Нову якість доріг уже цього року пообіцяв українцям міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Про це він зазначив на брифінгу у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Для того, щоб підтримати дорожнє господарство в тому стані, в якому воно є сьогодні, нам необхідно мінімум 20 мільярдів гривень. Ми вже закумулювали кошти і зможемо дати нову якість доріг українським громадянам уже цього року. За нашими оцінками – це 2,5 тисячі кілометрів автошляхів плюс 80 відремонтованих мостів", - зазначив Омелян.

Омелян під час огляду ремонту автодороги Н-02 Львів

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян перебуває на Львівщині з робочою поїздкою, під час якої ознайомився з ходом відновлювальних робіт автодороги Н-02 Львів - Тернопіль на дільниці Куровичі.

Львівщина ремонтує автошляхи за 10 напрямками. Серед них як магістральні дороги, так і траси місцевого значення. Ці роботи ведуться за найнижчою в Україні ціною і з високою якістю ремонту.

Фото: Николаєвич Альона


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-