Марина Порошенко передала комп'ютери інклюзивним школам на Запоріжжі

Марина Порошенко передала комп'ютери інклюзивним школам на Запоріжжі

Фото
1460
Укрінформ
Дружина Президента Марина Порошенко та міністр освіти і науки Лілія Гриневич передали комп'ютерне обладнання та інтерактивні навчальні програми для 19 інклюзивних шкіл Запорізької області.

Ці навчальні заклади стали учасниками експериментального проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У листопаді минулого року Благодійний фонд Порошенка та Міжнародна торгова палата Великого Шовкового шляху підписали договір на суму 5 мільйонів 200 тисяч гривень. Ці кошти були спрямовані на розвиток експерименту щодо впровадження інклюзивної освіти, який разом із Міністерством освіти і науки України реалізується в Запорізькій області", - зазначила Марина Порошенко. 

Вона підкреслила, що кожна із 19 шкіл-учасників експерименту отримає ком'ютерний клас, в якому будуть ноутбуки для всіх дітей і вчителя,  мультимедійний телевізор, принтер та wi-fi роутери.

Загалом, підкреслила Марина Порошенко, Запорізька область отримає понад 350 ноутбуків, 21 мультимедійний телевізор, 21 принтер та wi-fi роутери, які будуть розподілені в 21 комп'ютерному класі. 

Дружина Президента також розповіла, що ноутбуки вже завантажені розвиваючими програмами з української мови та математики, розробленими видавництвом "Розумники".

У свою чергу, міністр освіти і науки Лілія Гриневич зауважила, що МОН всіляко підтримує впровадження інклюзивної освіти в Україні.

"У нашій системі середньої освіти близько 40 тисяч дітей з особливими потребами. І на даний момент, і з допомогою Марини Анатоліївни, лише 4 тисячі 180 дітей мають можливості для інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах", - зауважила Гриневич.

Також вона нагадала, що в 2017 році для забезпечення роботи інклюзивної освіти уряд виділив субвенцію в розмірі 209 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-