Прибічники блокади Донбасу принесли шини під Вінницьку облраду

Прибічники блокади Донбасу принесли шини під Вінницьку облраду

Укрінформ
Позачергова сесія Вінницької обласної ради, скликана на вимогу прибічників торгової блокади, не відбулася через відсутність кворуму. Натомість до будівлі облради прийшли чоловіки в балаклавах, які принесли з собою з десяток шин. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, після годинної перерви у залі засідань облради відбулася перереєстрація, яка засвідчила присутність на сесії лише 34 депутатів із 84. Через відсутність кворуму сесія не розпочала роботу. Тож голова облради Анатолій Олійник скликав засідання президії облради, на якому ухвалено рішення про перенесення позачергової сесії. Час її проведення поки що не узгоджено. 

Тим часом громадські активісти продовжували блокувати рух у центрі міста, обурені ігноруванням більшістю депутатів сесійного засідання. Через це зупинився громадський транспорт, автівки об'їжджають центр міста суміжними вулицями. 

Наразі під облраду прийшли невідомі в балаклавах, вони принесли з собою автопокришки.

Як повідомляло агентство, на порядок денний позачергової сесії винесено одне питання - «Про звернення представників громадських об’єднань до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія  А.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України». 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-