Львівську міськраду знову пікетують через сміття та МАФи

Львівську міськраду знову пікетують через сміття та МАФи

Укрінформ
Пікети громадських активістів знову супроводжують сесію Львівської міськради. Люди виступають проти встановлення у межах міста сміттєсортувальних ліній та ущемлення прав власників МАФів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вкотре нагадуємо міському голові і депутатам, що не дамо розмістити у себе під оселями сміттєсортувальні лінії, які вже почали монтувати у Рясному і збираються встановити в інших районах міста», - зазначила представник ГО «Розвиток громади» Оксана Маруняк.

 Міська рада «переформатувала» допуск громадян до Ратуші в день засідання сесії. Тут уже не вимагають акредитації, але пропускають за службовими посвідченнями. Охорону мерії посилили десятками муніципальних дружинників, а на вході на другий поверх, де розміщена сесійна зала встановлено  рамку-металошукач.  Загалом кількість присутніх на засіданнях представників громадськості буде обмежена кількістю стільців у відповідному секторі сесійної зали. При цьому першочергове право на місце в сесійній залі мають ті мешканці, які записалися на виступ під час засідання, а також львів’яни, яких безпосередньо стосуються проекти ухвал (наприклад, може прийти на сесію мешканець, який претендує на одержання земельної ділянки).

Львів’яни, які бажають виступити на засіданні сесії, мають записатися на виступ в управлінні «Секретаріат ради» не пізніше ніж за дві доби до засідання.

Фото: Львівські новини

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-