Порошенко: Дніпровський неонатальний центр - це медицина XXI століття

Порошенко: Дніпровський неонатальний центр - це медицина XXI століття

Фото
Укрінформ
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні обладнано найсучаснішим обладнанням, яке дозволить рятувати життя немовлят.

Про це на відкритті реконструйованого закладу заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

"Тут все як у найкращих лікарнях Європи – нове обладнання, нові технології. Для відділення купили надсучасний апарат штучної вентиляції легенів. Подбали про незалежну систему живлення: три джерела електрики – у будь-якій ситуації відділення буде зі світлом і зможе працювати. Приміщення обладнане надсучасною системою клімат-контролю та вентиляції, які забезпечують температуру повітря та вологість, необхідну немовлятам. Система нейтралізує та попереджає поширення бактерій", - зазначив Президент.

За його словами, роботу медиків у відділенні буде повністю комп’ютеризовано. Впроваджується електронний документообіг. Завдяки цій новій системі документообігу всі данні та аналізи з медичного обладнання надходитимуть до комп’ютерів лікарів. Пацієнтам не потрібно буде витрачати час та ходити за результатами аналізів. Медики лікарні в режимі реального часу зможуть консультуватися з колегами з усього світу.

«Це вже справжня медицина 21 століття», - наголосив Порошенко.

Інформують, що Президент передав у подарунок медичному закладу апарат для проведення екстракорпоральної мембранної оксигенації.

Після урочистої церемонії відкриття глава держави оглянув нове приміщення неонатального блоку, яке має вдвічі більшу площу від попереднього. Це дозволяє збільшити кількість відвідувань (з 240 до 350 в день), кількість кабінетів для індивідуального прийому кожного спеціаліста, загальні площі для очікування дітей з батьками, а також покращити умови для очікування, збільшити та розширити можливості для функціональної діагностики із застосування сучасного медико-діагностичного обладнання.

Поєднання блоку для інтенсивної терапії з неонатальним блоком забезпечує замкнутий цикл лікування новонароджених від реанімації до виписки додому. Загальна площа відділення збільшена з 400 кв. м до 1600 кв. м, а ліжковий фонд відділення - до 8 ліжок інтенсивної терапії для новонароджених та 10 ліжок блоку для недоношених та хворих новонароджених. У відділенні створені умови для індивідуального перебування матерів з немовлятами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-