Торговельна блокада: Єнакіївський метзавод і

Торговельна блокада: Єнакіївський метзавод і "Краснодонвугілля" зупинили роботу

Укрінформ
Єнакіївський металургійний завод і ПАТ "Краснодонвугілля", що входять у групу "Метінвест" та розташовані на тимчасово не підконтрольній Україні території, зупиняють виробництво через воєнні дії і блокаду залізничного сполучення в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що з початку бойових дій в регіоні ЄМЗ працює в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини. Після того, як протестувальники заблокували рух на перегоні Ясинувата - Скотовата, ввезення сировини та вивезення готової продукції стали неможливими.

"На цю мить на Єнакіївському метзаводі закінчилися роботи з підготовки до тимчасової консервації. Здійснене видування доменних печей №3 і №5, припинена робота конвертерного цеху. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого", - йдеться в повідомленні.

Також через блокаду залізничного сполучення зупинено видобуток на всіх шахтах вугільного об'єднання "Краснодонвугілля".

Зазначимо, що Єнакіївський метзавод і «Краснодонвугілля» зареєстровані на підконтрольній Україні території. ЄМЗ (Донецька область) та ПАТ «Краснодонвугілля» (Луганська область) входять у групу «Метінвест».

«Метінвест» - найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи розташовані, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що розташовані в Україні, Європі і США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-