До лікарень Дніпра доправили дітей з Авдіївки, Світлодарська та Бахмута

До лікарень Дніпра доправили дітей з Авдіївки, Світлодарська та Бахмута

Фото
1000
Ukrinform
До лікувальних закладів Дніпра доставили 18 дітей з Авдіївки, Світлодарська, Бахмута, Нетайлового та інших населених пунктів Донеччини.

Про це повідомляє сайт Міноборони.

"В рамках практичного етапу гуманітарної програми «Допомога йде» офіцери відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» доправили до лікувальних закладів Дніпра 18 дітей з Авдіївки, Світлодарська, Бахмута, Нетайлового та інших населених пунктів Донеччини, розташованих поблизу лінії розмежування. До обласної дитячої клінічної лікарні та обласного офтальмологічного центру діти прибули разом із батьками. Тут їх обстежуватимуть та лікуватимуть безкоштовно", - йдеться у повідомленні.

За словами координатора проекту «Допомога йде» - офіцера відділу ЦВС ОК «Схід» старшого лейтенанта Бориса Кутового, через брак вузьких спеціалістів та стан забезпеченості у лікарнях, що знаходяться у містах поблизу лінії розмежування, практично неможливе  надання кваліфікованої медичної допомоги.

Завдяки цій благодійній ініціативі, до якої долучилися народний депутат України Тетяна Ричкова, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Гліб Пригунов, головні лікарі міських лікарень Дніпра, волонтери, оперативне командування «Схід», групи цивільно-військового співробітництва «Калинове» та «Бахмут», проект «Допомога йде», на сьогодні вже проліковано та прооперовано 8 дітей та 10 дорослих пацієнтів.

У Дніпро на лікування приїхали 18 дітей із Донецької області / Фото: Микола М'якшиков. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-