На Сумщині люди оголосили бойкот закупівельникам через низькі ціни на молоко

На Сумщині люди оголосили бойкот закупівельникам через низькі ціни на молоко

993
Ukrinform
На Сумщині населення в окремих районах через низькі закупівельні ціни на молоко відмовляється здавати його представникам переробних підприємств, блокуючи при цьому їх транспортні засоби.

Про це у понеділок під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив голова Роменської РДА Валерій Білоха.

„За останній тиждень закупівельна ціна на молоко з п’яти гривень знизилася до чотирьох. У зв’язку з цим жителі сіл Ярошівка та Нова Гребля відмовилися здавати молоко. Їм ніби пообіцяли, що ціну підвищать, але цього не сталося і до сьогодні. І вже вчора північ району – жителі Ріпчанської та Рогинської сільських рад, всього близько 100 осіб, - блокували транспортні засоби збирачів. Якщо у деяких селах було прийнято рішення просто не здавати молоко, то в інших сільських радах частина селян вирішила взагалі вирішила не пускати молокозбирачів на територію населених пунктів”, - зазначив посадовець.

Наразі, за інформацією Білохи, для врегулювання ситуації Роменська райдержадміністрація сприяє створенню на території району сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу із заготівлі та переробці молочної продукції.

За його словами, керівництво РДА вже звернулося до ПП «Рось» Роменського молочного комбінату щодо передачі майбутньому кооперативу холодильного обладнання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-