Садовий сам просив виділити йому ділянку яворівської

Садовий сам просив виділити йому ділянку яворівської "Сірки" під нове звалище - ЗМІ

Документ
Укрінформ
Мер Львова Андрій Садовий сам просив виділити йому ділянку Яворівського підприємства "Сірка" під нове сміттєзвалище.

Про це свідчить лист Садового голові Львівської ОДА Олегу Синютці, текстом якого володіє "ДС".

У листі, датованим 27 січня, йдеться, що звернутися до губернатора Садовий вирішив за підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Однак відразу ж після прийняття рішення про новий полігон Садовий створив спеціальну науково-експертну групу, яка обгрунтувала неможливість розміщення нового сміттєзвалища на території Яворівського району.

Як повідомляв Укрінформ, під час робочої поїздки на Львівщину Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана обласному центру передали ділянку на території гірничо-хімічного підприємства "Сірка" у Яворівському районі. Його разом із двома іншими наділами область визначила і подала на інвестиційний конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу. Тепер його зняли з конкурсу і передали на баланс Львівської міськради. Тут через півроку мали би розміститися потужності з дегазації твердих побутових відходів, а також установки для виробництва з них електроенергії та біогазу.

30 січня Садовий створив робочу групу з вивчення екологічних, геологічних та промислових аспектів виділеної місту ділянки під сміттєпереробний комплекс на території підприємства "Сірка". 1 лютого науково-експертна група не прийняла позитивного рішення щодо освоєння земельної ділянки у Яворівському районі, який область передала Львову для спорудження сміттєпереробного заводу.

29 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі сміття під Львовом виникла пожежа. Під час гасіння стався обвал сміття, яке накрило трьох рятувальників та інженера-еколога комунального підприємства "Збиранка", яке займалося питаннями полігону ТПВ. Після рішення територіальної громади закрити звалище обласний центр змушений був шукати місце для своїх відходів в інших регіонах і вивозити його до столиці, що викликало опір її мешканців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-