Сміттєва криза: суд зобов’язав Садового знайти місце для переробки

Сміттєва криза: суд зобов’язав Садового знайти місце для переробки

Укрінформ
Львівський апеляційний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність міського голови Львова Андрія Садового і зобов’язав його знайти місце для переробки сміття.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.  

"Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури та визнав протиправною бездіяльність міського голови м. Львова і виконавчого комітету Львівської міської ради у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що прокуратура області в минулому році повторно подавала позовну заяву до мєра Львова та виконкому Львівської міськради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій.

"Тоді Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет ЛМР припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища. Зокрема, зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП "Збиранка" відходів на Грибовицьке сміттєзвалище", - зазначили в прес-службі.

Цим же судом прокуратурі було відмовлено у визнанні протиправною бездіяльність щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєсортувального комплексу, тощо. З огляду на це, прокуратурою області вказане рішення було оскаржено до вищестоящої інстанції.

"Відтак, сьогодні, 30 січня, постановою  суду апеляційної інстанції скаргу прокуратури Львівської області задоволено повністю. Визнано протиправною бездіяльність міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо незабезпечення закриття полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового сміттєвого полігону м. Львова, будівництва на ній заводу з переробки відходів та сміттєсортувального комплексу", - повідомили в прокуратурі.

Згідно з рішенням суду, яке набрало законної сили, Садовий має звернутися із відповідним клопотанням в органи, до компетенції яких належить вирішення питання виділення такої земельної ділянки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-