Суд знову поновив гендиректора КБ «Південне» на своїй посаді

Суд знову поновив гендиректора КБ «Південне» на своїй посаді

Укрінформ
Апеляційний суд Дніпропетровської області поновив гендиректора конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова на своїй посаді.

Інформацію про це "Радіо Свобода" підтвердили в суді.

"Апеляційний суд Дніпропетровської області відхилив апеляцію Державного космічного агентства України на рішення Красногвардійського районного суду міста, який своїм рішенням визнав неправомірним звільнення з посади генерального директора – генерального конструктора державного конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова. Ухвала апеляційного суду набуває чинності з моменту оголошення", - йдеться у повідомленні.

За інформацію ДКБ «Південне», таким чином суд відновив на посаді генерального директора – генерального конструктора державного конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова. Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ упродовж 20 днів.

Нагадаємо: навесні 2016 року у Дніпропетровську відбулось кілька акцій протесту працівників КБ «Південне», невдоволених звільненням свого директора.

Раніше у прес-службі Державного космічного агентства України пояснювали, що для звільнення Олександра Дегтярьова було дві причини – виявлені фінансові порушення та реорганізація посад.

«Впродовж 2015 року проводились фінансові перевірки підприємств космічної галузі, зокрема, КБ «Південне», і там були виявлені фінансові порушення. Інша причина – згідно з новими вимогами законодавства та з метою посилення виробничих потужностей важливих підприємств, йде тактика розподілу посад. Не може людина бути і генеральним конструктором, і генеральним директором», – повідомили в прес-службі агентства.

Олександр Дегтярьов очолював конструкторське бюро з 2010 року й зі своїм звільненням не погодився.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-