У Ніжині пропонують вдарити по

У Ніжині пропонують вдарити по "апетиту" маршрутників акцією "Я підвезу!"

Укрінформ
У місті Ніжині Чернігівської області автомобілістам пропонують підтримати акцію "Я підвезу!" і таким чином боротися з очікуваним підвищенням вартості проїзду в громадському транспорті.

Про це повідомив місцевий новинний сайт "Нежатин".

"У соціальних мережах з’явилась пропозиція запровадити акцію "Я підвезу" і почати безкоштовно підвозити людей, які стоять на зупинках. Саме збільшення ціни на проїзд в міському транспорті наштовхує городян замислитись над тим, щоб почати допомагати один одному", - йдеться у повідомленні.

Власникам транспортних засобів, за наявності вільних місць у салонах їхніх машин, пропонується безкоштовно підвозити, передусім, літніх людей та жінок із дітьми.

За інформацією місцевих інтернет-видань, у січні цього року Ніжинська міська рада оприлюднила проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту", з прийняттям якого вартість проїзду в Ніжині зросте до 5 грн. У чернігівських і прилуцьких маршрутках вона поки що залишається на рівні 3,5 грн. Про можливе підвищення тарифів говорять, але конкретних пропозицій ще немає.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-