Прикордонники України і Угорщини тестують спільний контактний пункт

Прикордонники України і Угорщини тестують спільний контактний пункт

878
Укрінформ
На українсько-угорському кордоні розпочав роботу перший спільний контактний пункт у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса - Захонь».

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України. 

"В рамках виконання плану заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами та співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби України та поліцією Угорщини з 1 січня 2017 року у тестовому режимі розпочато функціонування спільного контактного пункту «Захонь» у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса – Захонь» на угорській стороні", - йдеться у повідомленні.

Серед основних завдань, які виконуватиме зазначений центр, є підтримання інформаційної взаємодії та обмін повідомленнями між прикордонниками обох країн, а також забезпечення скоординованості дій під час проведення спільних заходів з охорони українсько-угорської ділянки кордону та протидії протиправній діяльності. Функціонування контактного центру проходитиме в тестовому режимі та попередньо триватиме близько трьох тижнів, а згодом планується повноцінна робота першого в Закарпатському регіоні контактного пункту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-