Українець хотів вивезти у шкарпетках €182 тисяч

Українець хотів вивезти у шкарпетках €182 тисяч

Фото
Укрінформ
Українець намагався вивезти до Італії через пункті пропуску "Бориспіль"  182 тисячі євро у шкарпетках.

Про це повідомляє прес-служба ДФС. 

"Після перетину пасажиром "білої лінії", що позначає закінчення зони спрощеного митного контролю "зелений коридор", митники Київської митниці ДФС поцікавилися у громадянина щодо наявності товарів, які підлягають декларуванню, на що пасажир відповів, що немає таких. Потім було задано уточнювальне запитання щодо наявності в нього готівки, на що він відповів, що має 8 тисяч євро. Після цього пасажира було запрошено до службового приміщення та запропоновано пред'явити всі готівкові кошти. Вже там виявилося, що у різних відділеннях гаманця, який пасажир тримав у руках, знаходилося 8 870 євро, 673 доларів США та 2 650 гривень", - йдеться у повідомленні.

Після цього митниками в ручній поклажі громадянина було додатково виявлено 182 тис євро, а саме: 60 тис євро були згорнуті в рурочку та приховані всередині чоловічої шкарпетки. Так само приховані 60 тис євро були поміщені в іншу шкарпетку, а ще 62 тис євро знаходилися вже у третій шкарпетці. У свою чергу шкарпетки з грошима були в двох кросівках, загорнутих в поліетиленовий пакет, які знаходилися у валізі (ручній поклажі) пасажира під його особистими речами. Зазначена готівка переміщувалась з приховуванням від митного контролю способом, що ускладнює виявлення.

З виявленої суми пасажиру було пропущено 8 870 євро, 673 доларів США та 2 650 гривень. За протоколом про порушення митних правил вилучено 182 тис євро. Валюту вилучено до винесення судом рішення у справі.

Загалом з початку року працівниками Київська міська митниця ДФС вилучено валюту, що незаконно переміщувалася громадянами через митний кордон України, на загальну суму близько 60 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-