Айвазовська розповіла про проблеми на місцевих виборів - 12.12.2016 12:11 — Новини Укрінформ
Айвазовська розповіла про проблеми на місцевих виборів

Айвазовська розповіла про проблеми на місцевих виборів

981
Ukrinform
Найбільшими проблемами на виборах до 41 об'єднаної територіальної громади були видача бюлетенів без паспорта і погані умови на дільницях.

Про це каналу «112 Україна» повідомила координатор виборчих програм "Опори" Ольга Айвазовська.

"Найбільш проблематичним залишається питання видачі виборчого бюлетеня особі, яка не має на це права і підстав, без паспорта або замість родичів. Ми зафіксували два протокольні рішення дільничної виборчої комісії, в яких вони показали, що паспорт пред'являти не потрібно", - сказала Айвазовська.

Вона також повідомила про поодинокі випадки агітації у "день тиші". Крім цього, була проблема матеріально-технічного забезпечення, наприклад, коли на дільниці в Дніпропетровській області провалився дах. За словами Айвазовської, були перебої зі світлом у кількох областях.

Однак, на цих виборах була зафіксована досить висока явка виборців у порівнянні з минулим роком.

"Активність була досить високою. Навіть вища, ніж на чергових місцевих виборах 2015 року в окремих громадах. Це непогано, враховуючи, що агітаційна складова була невисокою", - сказала Айвазовська.

Наступні вибори в 143 об'єднаних громадах відбудуться 18 грудня.

Як відомо, в неділю, 11 грудня, в 41 об’єднаній територіальній громаді у 13 областях України відбулися перші вибори голів та депутатів цих громад.

Проведення цих виборів є заключним етапом об'єднання територіальних громад та набуття повноважень новими органами самоврядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>