ОПОРА заявляє про низьку активність виборців у прилеглих до Криму районах

ОПОРА заявляє про низьку активність виборців у прилеглих до Криму районах

1636
Ukrinform
На Херсонщині у прикордонних з анексованим Росією Кримом Каланчацькому і Чаплинському районах на перших місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) станом на 12.00 проголосували в середньму 10% виборців.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу розповів у неділю координатор громадського спостереження від Громадянської мережі ОПОРА по Херсонській області Максим Єлігулашвілі.

"Станом на 12.00 на виборах в об'єднаних територіальних громадах у Чаплинському та Каланчацькому районах проголосували в середньому 10% виборців. На деяких виборчих дільницях ця цифра становить 12%, на інших - від 11% до 9%. А в середньому - 10%", - розповів Єлігулашвілі.

За його словами, як для сільської місцевості ця цифра є низькою. "Люди у селі, зазвичай, йдуть голосувати вранці. А ввечері навряд чи вони підуть на виборчі дільниці", - зазначив координатор громадського спостереження від ГМ ОПОРА в області.

Як повідомляв Укрінформ, 11 грудня 2016 року проходять вибори в чотирьох об'єднаних громадах у Білозерському, Каланчацькому та Чаплинському районах Херсонщини.

Загалом по країні в 41 об'єднаній територіальній громаді відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів. У місцевих виборах 11 грудня беруть участь місцеві організації 26-ти політичних партій. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>