На Львівщині оголосили конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

На Львівщині оголосили конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

2088
Ukrinform
На Львівщині оголосили конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі ОДА. 

«Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вибір інвестора для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів у Львівській області. Цим документом затверджено порядок проведення конкурсу, склад конкурсної комісії, якій доручено розробити технічне завдання, а також здійснювати оцінку поданим пропозиціям», - розповіла речниця ЛОДА Андріана Гринишин.

Як повідомлялось, 10 листопада Львівська облдержадміністрація представила три земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу на території області.

Раніше Синютка надіслав листа міському голові Львова Андрію Садовому з вимогою негайно оголосити міжнародний конкурс на розробку нового проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. В ньому зазначалося, що через екологічне лихо на Грибовицькому сміттєзвалищі влада міста зобов’язана у найкоротші терміни врегулювати ситуацію та запобігти техногенній і екологічній катастрофі. Проте досі не здійснюється жодних заходів щодо забезпечення стабілізації і ліквідації наслідків трагедії. Існуючий проект рекультивації є неактуальним у зв’язку зі зміною тіла полігону та припиненням розміщення побутових відходів. Тому має відбутися конкурс на новий проект із залученням міжнародних фахівців та за стандартами, що відповідають нормативам ЄС, а також відповідно до розробленого ЛОДА технічного завдання.

Співпрацю у переробці сміття Львівщині вже запропонувала словацька фірма «Fecupral», яка вже має чималий досвід у збиранні, сортуванні та переробці відходів. Компанія також може бути корисною у таких напрямках, як спалювання небезпечних відходів, утилізація відпрацьованих розчинників, переробка відпрацьованих масел, утилізація ртутних люмінесцентних ламп і трубок, сушіння деревини, поховання медичних відходів тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-