Гройсман назвав регіон-лідер з об'єднання територіальних громад

Гройсман назвав регіон-лідер з об'єднання територіальних громад

1415
Ukrinform
Для того, щоб отримати результати від децентралізації, тобто процесу передачі частини функцій та повноважень центральних органів влади органам місцевого самоврядування, необхідно багато працювати. 

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у під час своєї робочої поїздки в Тернопільську область, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Децентралізація - це можливість, яку ми сьогодні з вами використовуємо. Ми змінили систему фінансування області безпрецедентно. Є сотні мільйонів гривень, які направляють на будівництво об’єктів, модернізацію. Але зрозуміло, що під лежачий камінь вода не тече. І наявність тільки грошей - це ще нічого не означає. Дуже важко треба працювати для того, щоб отримати результат», - сказав Гройсман.

За його словами, для громадян на місцях децентралізація має бути не просто словом, а в першу чергу означає «нормальну роботу, нормальну школу, нормальну охорону здоров’я прибрані та відремонтовані дороги створений басейн чи інші умови для якісного життя".

На думку Прем’єр-міністра, Тернопільщина є лідером в об'єднанні територіальних громад. Тут вже створено 26 об’єднаних територіальних громад, ще 10 у процесі об’єднання. Приріст міських бюджетів за 11 місяців плюс 44 млрд грн, підкреслив Гройсман.

«Наше завдання - розвивати успішні і самодостатні громади», - наголосив він.

У рамках сьогоднішньої поїздки Глава уряду візьме участь в урочистому відкритті реконструйованого інфекційного корпусу Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.

Також Прем’єр-міністр зустрінеться з головами об’єднаних територіальних громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>