Москаль погрожує розформувати тергромаду, якщо та не дасть гроші на медиків

22.11.2016 16:34 786

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв ініціювати розформування Вільховецької об’єднаної територіальної громади, якщо її керівництво, всупереч рішенню суду, не закладе в бюджет кошти на фінансування медичних установ другого рівня.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті губернатора.

"Якщо найближчим часом керівництво ОТГ не профінансує вторинну медичну допомогу, як це передбачено законом, виконавча служба опише майно громади, а я ініціюю через суд питання про розформування Вільховецької об’єднаної територіальної громади як такої, що порушує закон і не виконує рішення суду. Попереджую, що гратися ні з ким не збираюся і ніякої самодіяльності, яка провокує фінансовий дисбаланс, на Закарпатті не допущу", - заявляє Москаль.

Зазначається, що Вільховецька ОТГ всупереч бюджетному законодавству відмовилася виділити отримані з Державного бюджету кошти в Тячівський районний бюджет для фінансування медичних закладів другого рівня. Це, в свою чергу, призвело до виникнення заборгованості по зарплаті у працівників районних медичних закладів, які надають медичну допомогу в тому числі мешканцям Вільховецької ОТГ.

9 листопада Львівський апеляційний окружний суд визнав незаконним і нечинним рішення Вільховецької ОТГ "Про бюджет на 2016 рік" зі змінами й доповненнями, які приймалися протягом 2016 року, і зобов’язав керівництво громади в місячний термін прийняти новий бюджет з урахуванням витрат на медичні заклади другого рівня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-