На Львівщині селяни стережуть звалища від сміття з обласного центру

На Львівщині селяни стережуть звалища від сміття з обласного центру

899
Ukrinform
На Львівщині селяни влаштовують нічні вахти біля своїх звалищ, щоб не допустити сюди сміттєвозів з обласного центру. Так мешканці села Якторів  Золочівського району завернули львівську вантажівку з твердими побутовими відходами.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у Словітській сільраді, до якої належить Якторів.

«Продавці місцевої крамниці повідомили, що в село заїхав львівський сміттєвоз. Проте затримати його тоді люди не змогли. А ось 29 жовтня нічна «вахта» біля звалища дала результати. Селяни затримали вантажівку, заповнену відходами, і викликали поліцію. Сміттєвоз завернули за межі Золочівського району»,- зазначив голова сільради Володимир Демський.

 Як повідомлялося, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі і його закриття львівське сміття розпочало свої мандри Україною. Львівська мерія виділила понад 40 мільйонів гривень на транспортування місцевих відходів в інші регіони. Проте їх мешканці зустріли таку ініціативу в штики, остерігаючись екологічної катастрофи, подібної до львівської. Сміття завертали із Одещини, Дніпропетровська, Вінниці, Волині та інших областей.

Нещодавно облдержадміністрація повідомила про домовленість із місцевими громадами про виділення трьох майданчиків для складування ТПВ до спорудження заводу по його переробці. Проте адрес нової прописки львівського сміття не повідомляють до  затвердження угод.

Фото: portal.lviv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-