На Дніпропетровщині вилучили фальсифікованої горілки на 30 мільйонів

На Дніпропетровщині вилучили фальсифікованої горілки на 30 мільйонів

2356
Ukrinform
Понад півмільйона пляшок фальсифікованої горілки та понад мільйон гривень вилучили оперативники Управління захисту економіки та слідчі поліції Дніпропетровської області під час санкціонованих обшуків на території Харківської та Діпропетровської областей.

Про це повідомили в департаменті захисту економіки Національної поліції України. 

«Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції викрили злочинну схему, до якої причетні працівники фіскальної служби та посадовці горілчаного заводу Харківської області.

Оперативники УЗЕ встановили, що для потреб підприємства отримують певну кількість марок акцизного податку України. «Алкогольний» бізнес досить прибутковий. Проте для отримання ще більшого прибутку посадовці заводу запровадили протиправну схему збагачення, використовуючи корумповані зв’язки у фіскальній службі», - йдеться в повідомленні.

Так, правоохоронцями було встановлено, що на заводі виготовляли лікеро-горілчану продукцію, яку жодним чином не обліковували. У подальшому пляшки маркували марками акцизного податку України, які нібито знищені як невикористані. Згідно з нормами чинного законодавства, відповідні акти про знищення складають працівники фіскальної служби.

Окрім того, щоб замаскувати факт використання невідповідної марки акцизного податку, зверху наклеювали додаткову етикетку з різними позначеннями.

Готову до реалізації продукцію розповсюджували на території Дніпропетровської області.

Як зазначається, в ході санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 590 тисяч пляшок, загальна вартість яких сягає майже 30 мільйонів гривень. Також поліцейські вилучили понад один мільйон гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>