Москаль: Я виконую доручення тільки Президента та Кабінету міністрів

Москаль: Я виконую доручення тільки Президента та Кабінету міністрів

2273
Ukrinform
Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль прокоментував внесену першим заступником міністра регіонального розвитку В'ячеславом Негодою пропозицію Кабміну  дати окреме доручення Закарпатській ОДА щодо об'єднаних територіальних громад.

Згідно з пропозицією, ОДА має надати висновки про відповідність рішень місцевих рад Усть-Чорнянської, Перечинської, Іршавської, Нижньоселищенської об'єднаних територіальних громад Конституції та законам України.

"Я особисто говорив пану Зубку (віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України): "Якщо ви знаєте, як краще працювати на Закарпатті, я готовий поступитися своєю посадою й піти на вашу. Але на вашій посаді я б зайнявся не тим, що не властиво міністерству (об’єднанням територіальних громад, госпітальними округами, опорними школами тощо), а реформою житлово-комунального господарства, яка давно назріла", - написав Москаль.

Так, за його словами, по Усть-Чорній одне із сіл не підтримало ідею територіального об’єднання, оскільки винесло на сесії негативне рішення щодо майбутньої громади. По Перечинському району дали позитивний висновок і направили в Центрвиборчком.

"По Іршавському району – так само, чекаємо дату призначення виборів. По Нижньому Селищу облдержадміністрація дала негативний висновок, тому що у громади відсутній один із головних принципів – платоспроможність. Це підтверджують цифри фіскальної служби, а також департаментів економіки та фінансів ОДА. Я вже казав – якщо бідний одружиться з бідною, багатої сім’ї не вийде, тому ніхто не примусить мене підписати такий "шлюбний контракт". Ми направили всі необхідні висновки в Мінрегіонбуд, і якщо пан Негода погано читає чи в нього слабкі окуляри, можемо купити йому нові. Насамкінець хочу підкреслити, що на жодні пропозиції першого заступника міністра реагувати не збираюся. Я виконую доручення тільки Президента України та Кабінету Міністрів України", - наголосив голова Закарпатської ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-