В Ірпені викрили ще одну земельну оборудку

В Ірпені викрили ще одну земельну оборудку

2072
Ukrinform
Прокуратурою Київської області виявлено черговий факт зловживання службовим становищем посадовцями при передачі земельної ділянки лісового фонду вартістю 1,3 млн грн під забудову.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.   

«Встановлено, що рішенням Ірпінської міської ради у 2015 році комунальному підприємству надано в оренду строком на 25 років земельну ділянку площею 0,5 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будівництва. Фактично одразу вказане підприємство передало дану земельну ділянку в суборенду місцевому забудовнику», - йдеться у повідомленні.

Не зважаючи на те, що вказана земельна ділянка відноситься до земель лісогосподарського призначення, а відтак міська рада не наділена повноваженнями щодо розпорядження цими землями, і знаходиться за межами міста, посадовими особами міської ради та управління Держгеокадастру у м. Ірпінь, у порушення вимог Земельного кодексу України, передано в оренду вказану земельну ділянку ще й в обхід процедури проведення аукціону.

Нормативна грошова оцінка вищевказаної земельної ділянки становить майже 1,3 млн грн.

Враховуючи викладені порушення, прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Одночасно прокуратурою області до суду направлено позов з вимогами про визнання недійсним рішення міської ради, скасування договорів оренди та суборенди, а також повернення земельної ділянки у державну власність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-