На Дніпропетровщині ліквідовано "пральню" з обігом  370 млн грн

На Дніпропетровщині ліквідовано "пральню" з обігом 370 млн грн

999
Ukrinform
Податкова міліція в Дніпропетровській області ліквідувала конвертаційний центр з обігом  370 млн грн за 2015-2016 рр.

Про це повідомляється на сайті Фіскальної служби.

"Співробітниками податкової міліції Центрального офісу в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.28, 205 та 209 КК України, припинено діяльність «конвертаційного центру» в Дніпропетровській області", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних суб'єктів господарської діяльності. Використовуючи реквізити і розрахункові рахунки вказаних підприємств, дані особи формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт. В подальшому отримані кошти конвертувалися та знімалися готівкою для передачі замовникам за винятком 8-9% за конвертацію.

"Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн гривень", - зауважують в ДФС.

У Фіскальній службі зазначають, що на розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт та заблоковано 916 тис. гривень. Під час проведених заходів здійснено 16 обшуків за адресами розташування офісних приміщень, в місцях проживання та автомобілі фігурантів справи. За результатами обшуків вилучено 297 тис. гривень готівкою, 83 печатки ФСПД, мобільні телефони, комп'ютерну техніку та фінансово-бухгалтерську документацію. Крім того, в одному з офісних приміщень, доступ до якого мав лише один із співорганізаторів «справи», в сейфі виявлено дві гранати РГД-5 та запали. Наразі слідчі дії тривають.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-