МОЗ обіцяє регіонам вакцини вже наступного тижня

МОЗ обіцяє регіонам вакцини вже наступного тижня

2070
Ukrinform
Міністерство охорони здоров'я планує доставку розмитнених вакцин у регіони наступного тижня.

Про це під час наради керівництва МОЗ зі структурними підрозділами з питань охорони здоров'я облдержадміністрацій усіх областей та міста Києва заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Цими днями було підготовлено низку документів для розмитнення вакцин і лікарських засобів, які вже були поставлені в Україну. Тому на наступному тижні плануємо здійснити їх доставку в регіони», - сказала Уляна Супрун.

Так, МОЗ України вже видало 125 довідок, які підтверджують ввезення лікарських засобів, медичних виробів на митну територію України відповідно до угод, укладених між МОЗ України та спеціалізованою організацією, що здійснює закупівлю, у межах виконання бюджетних програм.

Станом на 8 серпня 2016 року в усі регіони України поставлено наступні вакцини, які використовуються для проведення щеплень дітям згідно з Календарем профілактичних щеплень:

-вакцина проти гепатиту В - 350 000 доз (20% від запланованого);

-комбінована вакцина для профілактики кашлюку (ацелюлярна), дифтерії, правця, поліомієліту (інактивована), гемофільної інфекції типу b («Iентаксим») - 414 700 доз (48 % від запланованого);

-вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи - 277 000 доз (22 % від запланованого);

-вакцина для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) - 174 400 доз (33,5 % від запланованого, але з урахуванням поставки другої частини - 100 %);

-вакцина проти сказу - 91 390 доз (100 % від запланованого).

Як зазначили у відомстві, на сьогодні у регіонах є вакцини, які необхідні для проведення щеплень дітям першого року життя згідно Календаря щеплень.

Також, за інформацією МОЗ, 28 липня 2016 року в Україну надійшла друга партія вакцини для профілактики гемофільної інфекції типу b (моновалентна) в кількості 345 550 доз, та 5 серпня 2016 року поставлена вакцина для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДП-М) - 1 599 600 доз. Впродовж наступного тижня ці вакцини планується поставити у всі регіони України.

Найближчим часом планується поставка в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту у кількості 2 755 000 доз та цільноклітинної вакцини проти кашлюку, дифтерії, правця - 1 770 000 доз.

Крім того, нині вирішується питання щодо можливості ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз.

За інформацією Департаменту економіки і фінансової політики МОЗ України, на склади уповноважених підприємств вже надійшли лікарські засоби для лікування дорослої та дитячої онкології та онкогематології, ліки для дітей, хворих на гемофілію, а також вакцини, лікарські засоби та медичні вироби для лікування хворих на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, лікарські засоби для лікування дорослих та дітей хворих на вірусні гепатити та дітей хворих на орфанні захворювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>