Стабілізацію Грибовицького сміттєзвалища почнуть з відведення грунтових вод

Стабілізацію Грибовицького сміттєзвалища почнуть з відведення грунтових вод

1013
Укрінформ
Стабілізацію Грибовицького сміттєзвалища під Львовом розпочнуть із влаштування системи дренажних водопроводів для відведення підземних грунтових вод та фільтратів.

Про це поінформував начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«ТзОВ «Гірхімпром» розробило першочергові заходи для стабілізації ситуації на полігоні ТПВ у Львові. Після цього можна буде розпочати його рекультивацію. Проект передбачає облаштування системи дренажних водопроводів для відведення підземних грунтових вод та фільтрату з території існуючого полігону. Також буде технологічна карта складування побутових відходів, розворотно-відстійний майданчик напівпричепів тощо», - зазначив Голець.

За його словами, проект передбачає спорудження так званої підпірної призми із брикетованого сміття, а також мережі електропостачання та під’їзної автомобільної дороги. Окрім того, на частинах полігону, які не мають вертикальних схилів і вже готові до рекультивації, буде проводитись відновлення.

Вартість проекту з першочергових заходів стабілізації – 39,7 млн грн. Розпочати його реалізацію планують у серпні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-