До 27-ї річниці Дня незалежності України. Презентація комунікаційних проектів

До 27-ї річниці Дня незалежності України. Презентація комунікаційних проектів

Укрінформ
15 серпня  14:00 - Публічна презентація комунікаційних проектів до 27-ї річниці Дня незалежності України

Організатор: Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Учасники: Марина Хонда -  директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА; Артем Біденко - державний секретар Міністерства інформаційної політики; Оксана Горбач -  керівник відділу комунікаційних та трансформаційних кампанії БО «Стратком УА»; Марія Довбенко -  комунікаційний асистент БО «Стратком УА»; Марина Соботюк - радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародних комунікацій;  Тетяна Гузенко - заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА; Микола Круцик - голова Асоціації українців в Республіці Ірландія; Микола Калашник -  керівник апарату Дарницької РДА; Любов Крупник -  головний спеціаліст управління наукового забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук, доцент; Наталія Снопок - начальник відділу з ландшафтного дизайну КО «Київзеленбуд»; Владислав Красніцький -  ведучий телеканалу «Київ»; Наталія Хандога -  начальник відділу публічних та цифрових комунікацій Департаменту суспільних комунікацій КМДА; Олександр Соколинський -  організатор показу колекції SEREBROVA SS19, співзасновник РМА «Спільна Перемога»; Лана Вєтрова – директор Національного реєстру рекордів України.

Коротко.  Під час заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко розповість про нову марку країни «Ukraine.Now», затверджену урядом, та стратегію впровадження нового бренду.

Заплановані презентації:

- виставкового проекту на Майдані Незалежності«100 років боротьби за незалежність»;

- підготовки національного рекорду «Найдовший Державний прапор України»;

- виставки квітів на Співочому полі «Чарівний український міф»;

- одноденного телемарафону 24 серпня від телеканалу «Київ»;

- «Як сприяти культурному діалогу німецької та української культур?» ‒ проект «Приказки» Посольства України в Німеччині;

- показу колекції SEREBROVA SS19.

Також планується скайп-включення організаторів акції «Об’єднані прапором», започаткованої Асоціацією українців в Респубіці Ірландія.

Підсумкові матеріали:

До Дня Незалежності у Києві відбудеться парад, виставки квітів, зброї та встановлення рекорду найдовшого прапору

У столиці до Дня Незалежності відбудеться низка святкових заходів. Зокрема, окрім військового параду, у Києві відбудеться виставка зброї на Михайлівській площі, встановлення рекорду з найдовшого Державного прапору та відкриття виставки квітів на Співочому полі.

Про це під час презентації комунікаційних проектів до 27-ї річниці Дня Незалежності України в Укрінформі повідомила директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда.

"Для Києва офіційні заходи до Дня Незалежності розпочнуться 22 серпня на Михайлівський площі, буде відкрита виставка зброї, техніки Президентом України і ця виставка триватиме до 26 серпня. 23 серпня - День державного прапору. Офіційне підняття державного прапору Київським міським головою у нас відбудеться о 10 год. 24 серпня відбудеться парад до Дня Незалежності", - сказала Хонда. 

Як зазначив керівник апарату Дарницької РДА Микола Калашник, 23 серпня у Дарницькому районі Києва встановлять новий рекорд в номінації "Найдовший Державний прапор України".

"Це ініціатива громадськості. Довжина прапора буде 2 км 700 метрів. Прапор буде розгорнуто в Дарницькому районі столиці від вулиці Руденко до Харківської площі. 23 серпня ми запрошуємо всіх жителів району і гостей столиці", - сказав Калашник.

За його словами, кожні 100 метрів полотнища символізують рік незалежності України.

Він повідомив, що акція розпочнеться о 8.00. Взяти участь у встановленні рекорду зможуть всі охочі.

"Є єдиний Національний реєстр України, в цей реєстр входять всі досягнення України. Сьогодні є рекорд Тернополя з прапором 9,5 км. Ми почали вивчати це питання, з'ясовувати хто робив заміри, де документальне підтвердження цієї довжини прапора. За міжнародними правилами, державний прапор не може бути розміщений на землі. Тобто ми не знайшли жодного офіційного підтвердження замірів прапору у Тернополі. Тому ми сьогодні розглядаємо прапор, який буде встановлено Дарницькою РДА як претендент на рекорд України", - зауважила директор Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Зокрема, начальник відділу з ландшафтного дизайну КО "Київзеленбуд" Наталія Снопок повідомила, що до Дня Незалежності відбудеться виставка квітів на Співочому полі "Чарівний український міф".

"Виставка стала традиційною. Кожного року Київзеленбуд до Дня Незалежності готує виставку квітів, ми намагаємося створити інформаційні виставки, які цікаві сучасним українцям. Тому цього року ми звернулися до українського міфу. Ми створили 10 композицій, у нас приймають 10 районів міста Києва. Висаджено 200 тисяч квітів",  - сказала вона.

Виставка проходитиме на Співочому полі з 17 серпня до 16 вересня. 

Також на Майдані Незалежності відбудеться виставковий проект "100 років боротьби за незалежність".

Незабаром бренд Ukraine NOW презентують у США, Канаді та Австралії - Біденко

Офіційний бренд України Ukraine NOW наприкінці вересня планується презентувати в Нью-Йорку (США), Торонто (Канада) та в Австралії.

Про це заявив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко на прес-конференції в Укрінформі.

“У нас завершується тендер на розміщення бренду Ukraine NOW на телеканалах іноземних й уже на початку вересня піде соціальна промореклама України, плюс було розміщення в кількох країнах, у тому числі в Лондоні на зупинках; плануємо найближчим часом - на кінець вересня презентацію (бренду - ред.) у Нью-Йорку, Торонто, Австралії”, - сказав він, нагадавши, що нещодавно презентація бренду пройшла в Лондоні.

Крім того, Біденко розповів, що планується поширення бренду Ukraine NOW і на показах Ukrainian Fashion Week. За словами держсекретаря МІП, можливо, що зображення бренду буде розміщено на футболках та кофтах відомих дизайнерів.

Біденко підкреслив, що бренд Ukraine NOW є єдиним для всіх органів влади й у ньому закладений посил, що Україна є країною можливостей, Україна є країною без кордонів, добрих, щасливих людей, країною потенціалу і стартапів. Він також додав, що бренд є відкритим, будь-хто може його використовувати, та пообіцяв, що до кінця серпня завершиться робота над розробкою спеціального бренд-буку й буде створено відповідний модульний каркас в онлайні, який дозволить друкувати логотип Ukraine NOW на сувенірній продукції.

Як повідомляв Укрінформ, 10 травня 2018 року Кабінет Міністрів затвердив бренд Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

23 липня МІП презентувало бренд у Лондоні.

Студрада МІПу здійснить фест-забіг у Пирогів, а на Співочому полі викладе карту України з жовто-блакитних кульок

У вересні члени студентської ради при міністерстві інформаційної політики здійснять фест-забіг у музеї під відкритим небом та викладуть із жовто-блакитних кульок карту України на Співочому полі.

Про це розповіла радник міністра інформаційної політики України з питань міжнародних комунікацій Марина Соботюк на прес-конференції в Укрінформі.

“Щодо заходу “Україна — єдина країна”: ми хочемо зробити такий фест-забіг на території музею під відкритим небом, що біля села Пирогів під Києвом. На території музею є всі регіони від сходу до заходу, від півдня до півночі. Ми хочемо пробігти 20 км, передаючи естафету по кожному регіону, і потім об’єднати карту із жовто-блакитних кульок на Співочому полі, де буде фініш”, - зазначила вона.

За словами радника, викладену з кульок карту знімуть за допомогою квадрокоптера.

Соботюк також додала, що акцію планується провести 16 вересня.

Крім того, вона нагадала, що у липні-серпні в Україні в 7 прикордонних містах проходить фестиваль української музики “Твоя Країна fest”, зауваживши, що 24 серпня фестиваль приїде у Маріуполь.

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-