Звітує  Представництво  Президента України в Автономній Республіці  Крим

Звітує Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

3825
Ukrinform
20 серпня 12.00 - Річний звіт діяльності керівництва Представництва  Президента України в Автономній Республіці  Крим

Організатор: Представництво  Президента України в Автономній Республіці  Крим.

Учасники: Борис Бабін – Постійний Представник  Президента України в Автономній Республіці  Крим; Ізет  Гданов – перший заступник  Постійного Представника  Президента України в Автономній Республіці  Крим.

Коротко. Під час заходу спікери підіб’ють річні підсумки роботи  Представництва  Президента України в АР Крим та окреслять подальші перспективи діяльності органу.

Підсумкові матеріали:

В Україні необхідно призначити легального перевізника через адмінкордон з Кримом - Гданов

В Україні необхідно призначити легального перевізника через адміністративний кордон з окупованим Кримом.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі заявив перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов, повідомляє кореспондент агентства.

"Наші громадяни в Криму звертають увагу на те, що немає легального сполучення з КПВВ (Каланчак, Чонгар, Чаплинка). Досі немає у людей документів, досі не вирішується питання про введення легального сполучення - і це компетенція місцевої адміністрації в межах району, в межах області... Ми неодноразово звертали увагу, щоб РДА провела конкурси і призначила легального перевізника... Сподіваємось, що проблемне питання буде вирішено", - зазначив він.

Водночас Гданов наголосив, що для вирішення цієї проблеми спершу треба призначити законного перевізника, і вже потім - "розбиратись з нелегалами", адже зупинити нелегальні перевезення, за словами чиновника, "не є проблемою".

Представник Президента в Криму анонсував відкриття нових ЦНАПів для кримчан

Цього року у Новотроїцькому і Чаплинці відкриються нові Центри з надання адміністративних послуг (ЦНАПи).

Про це заявив Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін під час прес-конференції в Укрінформі.

"На сьогоднішній момент, за статистикою звернень, ми бачимо реальні проблеми кримчан і насамперед - це отримання легальних документів... Ближче до Криму будуть Центри надання адміністративних послуг у Новотроїцькому і в Чаплинці - це відкриття цього року гарантоване. Також в процесі відкриття ЦНАП в Новоолексіївці Генічеського району і у Каланчаку (Каланчацького району). Ми вдячні ДМС за розширення штату в підрозділах в Херсонській області, а також за формування цивілізованого майданчику для отримання документів - ДП "Документ", офіс в Херсоні. Дійсно, там величезна спроможність і можна навіть казати, що сьогодні вона не перекривається. Тобто, ми відходимо від ганебного явища черг, від явища, коли люди не в змозі дійти до віконця, де вони отримають адміністративну послугу", - заявив він.

Бабін також уточнив, що, за статистикою, додатково ДП "Документ " в Херсоні надає до тисячі адміністративних послуг кримчанам щомісяця.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>