Старт конкурсу «Кращі практики молодіжної роботи в Україні - 2018»

Старт конкурсу «Кращі практики молодіжної роботи в Україні - 2018»

Укрінформ
7 червня 12.00 - Кращі практики молодіжної роботи в Україні - 2018

Організатор:  Міністерство молоді та спорту України.

Учасники: Олександр Ярема - заступник Міністра молоді та спорту України; Олена Урсу - керівник проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини»; Анна Острікова - координаторка Програми «Молодіжний Працівник».

Коротко. Конкурс започаткували Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики з метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні.

Мета конкурсу - сприяти подальшому поширенню надихаючого та результативного досвіду українських міст та громад щодо залучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатувати реформи та розвинути їхні навички задля розбудови майбутнього.

Минулого року на конкурс було подано 100 заявок від організацій з усієї України, які працюють з молоддю.

Підсумкові матеріали:

В Україні стартував конкурс на кращу практику молодіжної роботи

Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні оголосили про старт конкурсу “Кращі практики молодіжної роботи в Україні - 2018”.

Як повідомив заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема на прес-конференції в Укрінформі, мета конкурсу - сприяти подальшому поширенню позитивного досвіду українських міст та громад щодо залучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатувати реформи та розвинути їхні навички задля розбудови майбутнього.

“Ми прагнемо допомогти молодим людям отримати достатню підтримку, дати їм шанс та показати, яким чином можна реалізовувати свої ініціативи там, де вони проживають і вийти на такий формат, щоб у кожному регіоні було багато кращих практик молодіжної роботи. Я дуже сподіваюся, що цього року ми матимемо багато цікавих ініціатив та ідей з усіх регіонів України”, - сказав Ярема.

Координатор Програми «Молодіжний працівник» Анна Острікова зазначила, що у 2017 році конкурс відбувся уперше. Тоді було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського сектору. За підсумками були відібрані 10 переможців, які отримали відзнаки та призи, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання "Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні -2017". Ознайомитися з результатами конкурсу можна тут: https://goo.gl/MwwS5T

“Абсолютно усі, хто працює із молоддю, може подаватися на конкурс. І школи, і бібліотеки, і громадські організації, благодійний фонд, молодіжний центр. Поділитися своєю історією можна до 1 вересня за посиланням https://goo.gl/Qaz7kL . Практики-переможці будуть оголошені на другому всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівників в Дніпрі 1-3 листопада”, - сказала вона.

За результатами конкурсу буде підготовлено “Каталог кращих практик молодіжної роботи — 2018”, переможці отримають призи та нагороди від партнерів конкурсу.

Як зазначила керівник проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини» Олена Урсу, організатори заходу очікують що цього разу заявок на конкурс буде ще більше. “Можливо ті організації, які подавали заявки на участь у минулому році, але не стали переможцями, захочуть розповісти про якісь ще свої практики. Ми очікуємо, що практик буде більше”, - сказала вона.

За її словами, цього року окрему увагу партнери конкурсу приділяють сприянню практик молодіжної роботи щодо реалізації Цілей сталого розвитку (ЦСР). Ці цілі, які ще називають “Глобальними цілями” - це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити із бідністю, захистити планету і забезпечити мир, процвітання для всіх людей у світі. Україна, як і інші країни-члени ООН, приєдналася до глобального процесу забезпечення сталого розвитку.

Конкурсантам буде запропоновано у процесі заповнення заявки відповісти на запитання “Яким чином реалізація вашої практики сприяє інтеграції Цілей сталого розвитку 2030”.

Конкурс “Кращі практики молодіжної роботи в Україні — 2018” є компонентом національної програми “Молодіжний працівник”.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-