Взаємодія міських громадських рухів Києва. Про що свідчать результати мережевого дослідження

Взаємодія міських громадських рухів Києва. Про що свідчать результати мережевого дослідження

1825
Ukrinform
19 жовтня, 17.30 - Як взаємодіють міські громадські рухи Києва: презентація результатів мережевого дослідження.

Організатор: Київська міська державна адміністрація.

Учасники: Марина Хонда - директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА; Марія Грищенко - ГО "Місто-сад", аналітичний центр CEDOS, модератор; Лілія Гвоздік - ГО "Місто-сад"; Катерина Палюра -  ГО "Місто-сад"; Анастасія Макаренко - Асоціація велосипедистів Києва; Павло Калюк - "ГО "Подоляночка"; Юлія Салій - журнал "Хмарочос"; Наталія Чорногуб (Манюк) - ГО "Парк Наталка".

Питання до розгляду:

- Як відбувається взаємодія організацій громадянського суспільства з громадськими рухами?

- Які є проблеми та бачення розвитку?

- Як розвивати мережу взаємодії для посилення ролі громадського сектору в управлінні містом?

Підсумкові матеріали:

Київська мережа ініціатив є найчисельнішою серед інших міст 

Київська мережа ініціатив є найчисленнішою порівняно з іншими містами. 

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Як взаємодіють міські громадські рухи Києва: презентація результатів мережевого дослідження" розповіла аналітик центру CEDOS Марія Грищенко. 

"В місті Київ ми опитали 76 ініціатив. Таким чином у нас в мережі саме київських ініціатив - 477. З точки зору співпраці, Київ займає лідируючі позиції. Київські організації та ініціативи вони більш між собою співпрацюють", - сказала Грищенко. 

За її словами, київським організаціям більш притаманна взаємодія у межах міста. 

"Сьогодні організації намагаються співпрацювати саме в межах міста, і не настільки плідна співпраця між містами. Для Києва є важлива взаємодія зі Львовом, а також взаємодія з організаціями з Івано-Франківська, менш типова взаємодія з організаціями із Харкова", - зазначила вона. 

За словами Грищенко, у Києві найбільш представленими є організації зі сфери мистецтва, культури, туризму, а також організації, що займаються інформаційною діяльністю, та міські фестивалі, семінари, форуми. 

Показовою для міської мережі Києва є участь порівняно великої кількості міських інституцій, бізнесу та міжнародних організацій. Ці актори в мережі відіграють важливу роль посередників та підсилюють як усю мережу, так і впливовість акторів, що беруть участь у такій взаємодії.

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>