«ВОЇНИ ДУХУ» НЕ ЗДАЮТЬСЯ!

«ВОЇНИ ДУХУ» НЕ ЗДАЮТЬСЯ!

Укрінформ
23 червня о 14.00  Допрем'єрна демонстрація документального фільму, в якому йдеться про п'ять останніх днів оборони Донецького аеропорту та виборювання метеостанції

«Укрінформ» та автори кінострічки Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко провели зустріч з головними героями фільму - кіборгами Сталкером (Юрієм Шкабурою), Спартанцем (Анатолієм Свиридом) та Днєстром (Костянтином Кузиком). Вони розказали про своїх побратимів, які не вернулися з бою, про перебування в полоні бойовиків, про те, як повернулися живими додому і з чим доводиться  боротися тут.

У презентації взяли участь й інші кіборги, дружини захисників та учасники бойових дій на Донбасі з Київської і Хмельницької областей.

Підсумкові матеріали:

У Києві покажуть фільм про останні п'ять днів оборони Донецького аеропорту  

У Києві відбулася допрем’єрна демонстрація документального фільму "Воїни духу" про п'ять останніх днів оборони Донецького аеропорту.

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповіла автор кінострічки Анна Мартиненко.

"Ми переконані, що не тільки про "кіборгів", а взагалі про кожного нашого військового необхідно говорити якомога більше, тому що війна іде і про це не можна забувати. Це не той фільм, де потрібно шукати автора, автор - це життя. Головні герої фільму - "кіборги" Юрій Шкабура, Анатолій Свирид та Костянтин Кузик. Це троє військових, які були в Донецькому аеропорту", - сказала Мартиненко.

Вона зазначила, що презентація фільму буде на одному з українських телеканалів, проте наразі ведуться переговори з телеканалами.

"Ми дуже хочемо, щоб його показали по всій Україні і таких фільмів має бути дуже багато. Ми знімали цей фільм з осені. Не можна сказати так, що цей фільм тільки про трьох Героїв, тому що ці троє розповідали про кожного,  кого згадали. За цим фільмом стоїть дуже багато людей", - розповіла Мартиненко.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-