Як у козаків готель забирають

Як у козаків готель забирають

2963
Ukrinform
1 червня о 15.30 відбулася прес-конференція на тему: «Як у козаків готель забирають», або рейдерська атака на держпідприємство «Готель «Козацький» Міністерства оборони України за згодою судів триває...  (Зала 1)

Організатор: ДП «Готель «Козацький».

У заході взяли участь: т.в.о. директора Борис Каплонов та  його радник Андрій Шатілін.

Підсумкові матеріали:

Адміністрація "Готелю Козацького" заявляє, що його хочуть вивести з управління Міноборони і віддати у приватні руки

Тимчасово виконуючий обов'язки директора держпідприємства Міноборони "Готель Козацький" Борис Капланов заявив, що ДП  "Готель Козацький" хочуть збанкрутити і вивести в управління офшорної компанії Карлтон Трейдінг Лтд (Швейцарія) та її дочірньої компанії Карлтон Трейдінг Україна.

Про це він заявив у середу на прес-конференції в Укрінформі.

"На сьогоднішній день ми знаходимося під загрозою відкриття виконавчого провадження і, найближчим часом, це може призвести до того, що діяльність підприємства державної форми власності буде паралізована. Воно буде поставлено в умови неплатоспроможності, і це підприємство може бути визнане банкротом і через процедуру банкрутства піде в управління тієї компанії, яка є основним кредитором, а таким кредитором є компанія Карлтон Трейдінг Лтд (Швейцарія) і "Карлтон Трейдінг Україна", - сказав він.

За словами Капланова, існує договір про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора між ДП "Готель Козацький" і компанією Карлтон Трейдінг Лтд (Швейцарія) та її дочірньою компанією "Карлтон Трейдінг Україна". Прибуток готелю кілька років виводився за кордон і повертався вже у вигляді "інвестицій".

Капланов зазначив, що з 2001 по листопад 2007 року на державному майні заробляли гроші, які держава не отримувала. Після цього періоду були анулювані договори, укладені з раніше згаданими компаніями, внаслідок чого почалася протидія, яка вийшла з юрисдикції України. Судові справи були перенесені до господарського суду Стокгольма.

"І Стокгольмський суд при анулюваному договорі про спільну діяльність ухвалює рішення про те, що державне підприємство "Готель Козацький" винне приватному підприємству українському і офшорному підприємству Карлтон Трейдінг Лтд суму, що перевищує 11 мільйонів гривень", - повідомив він.

Капланов додав, що після цього Шевченківський суд міста Києва імплементував і зробив законним в Україні рішення Стокгольмського суду. На цій підставі було відкрито виконавче провадження, яке практично повністю блокувало діяльність підприємства. Нинішнє керівництво готелю через суд один раз зупиняло дане виконавче провадження, але в судовому порядку приватні компанії опротестовували рішення українського суду, який став на бік держпідприємства.

"На сьогоднішній день при програному (ДП "Готель Козацький" - ред.) Стокгольмському суді компанія Карлтон Трейдінг Лтд (Швейцарія) і "Карлтон Трейдінг Україна" претендують на те, щоб увійти знову в управління державною власністю", - зазначив Капланов, і додав, що держпідприємство "Готель Козацький" є абсолютно прибутковим.

Готель Козацький - це як мінімум 3 майнові комплекси, розташовані в основному у центральній частині Києва з загальним обсягом номерного фонду - 200 номерів.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-