Німеччина підтримує всі пріоритетні проєкти для захисту України на землі та в небі - Федоров

Німеччина підтримує всі пріоритетні проєкти для захисту України на землі та в небі - Федоров

Укрінформ
Уряд Німеччини підтримує всі пріоритетні проєкти, що допомагають українським Силам оборони захищатись від російської агресії як у небі, так і на землі.

Про це заявив міністр оборони України Михайло Федоров під час пресконференції за підсумками зустрічі з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом, відповідаючи на запитання Укрінформу.

За його словами, для України однаково важливі як посилення ППО, так і розвиток засобів для ураження ворога на середніх і дальніх дистанціях.

«Якщо ми говоримо про небо, то, звичайно, програма PURL і отримання ракет PAC-3 (для комплексів Patriot – ред.) через цю програму. Німеччина підтримала безліч пакетів PURL, де ми отримали ці PAC-3», - зазначив Федоров.

Також міністр акцентував на важливості фінансування «мідлстрайків» (ударів середньої дальності) та «діпстрайків» (далекобійних ударів), що дозволяє ЗСУ перехоплювати ініціативу на фронті.

Читайте також: Паліса обговорив із делегацією корпорації RTX прискорення постачання ракет до Patriot

«Якщо ми говоримо про зупинку ворога на полі бою, то це фінансування «мідлстрайків», тому що сьогодні Україна перехопила ініціативу в цьому напрямку і в нас є всі можливості для того, щоб ще більше зупиняти ворога. Якщо говоримо про наші далекобійні удари, то це, звичайно, фінансування саме «діпстрайків». Але в цілому дуже важко навіть в кожному домені обирати конкретні проєкти. Просто унікальний випадок, що Німеччина підтримує в кожному домені пріоритетні проєкти», - підкреслив Федоров.

Він також додав, що уряд Німеччини допомагає фінансувати навіть забезпечення Сил оборони терміналами Starlink.

Федоров підкреслив, що оборонні відомства обох країн перебувають у постійному контакті, аналізуючи динаміку бойових дій та прогнозуючи потреби фронту на 3-6 місяців уперед.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні, 11 травня, міністри оборони України та ФРН Михайло Федоров і Борис Пісторіус підписали в Києві лист про наміри щодо запуску Brave Germany – спільної програми для розвитку оборонних технологій та підтримки інноваційних стартапів.

Фото: Даніяр Сарсенов

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-