Взаємодія між Україною і США цього тижня вийшла на новий формат - Стефанішина

Взаємодія між Україною і США цього тижня вийшла на новий формат - Стефанішина

Ексклюзив
Укрінформ
Інтенсивна робота українських делегацій у Вашингтоні цього тижня створила «абсолютно новий» формат взаємодії, коли на місці активно опрацьовуються питання одразу по кількох напрямах: від економіки та військової взаємодії до припинення війни.

Про це повідомила в коментарі Укрінформу посол України в США Ольга Стефанішина.

«Нинішній тиждень – це тиждень України. Маємо кілька українських делегацій, які працюють над тим, аби максимізувати вплив зустрічі лідерів цієї п’ятниці», - зауважила посол.

Вона підкреслила, що наразі відбувається «абсолютно новий формат» взаємодії. «Команди військових працюють уже два тижні, Прем’єр-міністр співпрацює з фінансовими партнерами для координації зусиль; делегації з питань економіки та енергетики зосереджуються на пом’якшенні наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру України шляхом мобілізації участі США в закупівлях газу», - зазначила Стефанішина.

Читайте також: Щорічні збори МВФ та Світового банку: Свириденко анонсувала зустрічі у Вашингтоні

Крім того, за її словами, секретар РНБО Рустем Умєров працює з оборонною промисловістю у США. Водночас керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прибув до Вашингтона за кілька днів до зустрічі президентів, «щоб підготувати ґрунт для обговорення питання припинення війни».

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок Володимир Зеленський заявив, що планує у п'ятницю провести зустріч з Дональдом Трампом у Вашингтоні. За словами Президента України, він хоче запропонувати низку кроків, які сприятимуть досягненню миру, та обговорити їх послідовність.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-