Сибіга: Замість мирних зусиль Росія запустила рекордну кількість дронів і ракет

Сибіга: Замість мирних зусиль Росія запустила рекордну кількість дронів і ракет

Укрінформ
Посилення російського терору підкреслює нагальну необхідність активізації протиповітряної оборони України, включно з інвестуванням у безпілотники-перехоплювачі, та посилення тиску на РФ.

Про це в соцмережі X написав міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, передає Укрінформ.

“Замість мирних зусиль Росія за ніч випустила рекордні майже 750 безпілотників та ракет по Україні. Це посилення терору підкреслює нагальну необхідність посилення нашої протиповітряної оборони, включаючи інвестування в безпілотники-перехоплювачі, посилення тиску на Росію та скорочення її доходів від нафти”, – зазначив глава МЗС.

Читайте також: Зеленський після рекордної атаки закликав партнерів запровадити «болючі санкції» проти РФ

Як повідомляв Укрінформ, вночі 9 липня російська армія завдала по Луцьку комбінованого удару із застосуванням безпілотників та ракет, у тому числі «Кинджал», у місті лунали вибухи.

Сили протиповітряної оборони знешкодили 718 російських засобів повітряного нападу, зокрема збили сім крилатих ракет "Х-101"/"Іскандер-К".

Фото: ДСНС

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-