Три безпекові угоди і домовленості про F-16: Зеленський підсумував візити до Іспанії, Бельгії та Португалії

Три безпекові угоди і домовленості про F-16: Зеленський підсумував візити до Іспанії, Бельгії та Португалії

Укрінформ
Під час візитів до Іспанії, Бельгії та Португалії укладено ще три безпекові угоди, обговорено наближення застосування F-16 й спільні проєкти у виробництві зброї, техніки та боєприпасів.

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив у Телеграмі за підсумками візитів до Іспанії, Бельгії та Португалії, передає Укрінформ.

«Ще три чіткі голоси за Саміт миру, ще три безпекові угоди для України, ще три принципові підтвердження нашого орієнтира – повної інтеграції України в європейський простір. Спільні проєкти у виробництві зброї, техніка, боєприпаси, наближення застосування F-16 у нашому небі нашими воїнами – ще більше українських інструментів для захисту життя», - поінформував Зеленський.

Він також зазначив, що вдячний Іспанії, Бельгії та Португалії за нові рішення на підтримку України, нашого захисту, нашої дипломатії та спільної економічної роботи, зокрема в оборонно-промисловому комплексі.

Читайте також: Макрон анонсував візит Зеленського до Франції наступного тижня

Як повідомляв Укрінформ, 27-28 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Іспанію, Бельгію та Португалію. Під час візитів він провів переговори з керівництвом цих країн та підписав двосторонні безпекові угоди.

Україна уклала вже 12 двосторонніх безпекових угод: з Великою Британією, Бельгією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією, Латвією, Іспанією та Португалією. Ці угоди підписані на виконання положень Спільної декларації G7, ухваленої у Вільнюсі 12 липня торік.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-