ЄС надалі допомагатиме Україні, щоб вона перемогла у війні та досягла миру - МЗС Швеції

ЄС надалі допомагатиме Україні, щоб вона перемогла у війні та досягла миру - МЗС Швеції

Укрінформ
Міністри закордонних справ країн ЄС під час зустрічі сьогодні у Брюсселі, серед інших питань, обговорять подальшу допомогу для України, яка є необхідною для того, щоб Україна отримала перемогу у війні проти російської агресії та досягла миру.

Про це сьогодні у Брюсселі перед початком засідання Ради ЄС із зовнішніх відносин заявив міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми будемо, зрозуміло, обговорювати Близький Схід та проблеми між Ізраїлем і Палестиною. Ми також будемо говорити про Україну. Безумовно, ми маємо підтримати Україну та подивитися, як допомогти їй перемогти у цій війні, а також, досягти миру - це і є головною метою. Ми привітаємо міністра Кулебу під час цього обговорення. Ми дуже щасливі, що доповідь про розширення, яка була оприлюднена Європейською комісією, була позитивною стосовно України. Це те, що ми дуже потужно підтримуємо з боку Швеції», - наголосив шведський урядовець.

Читайте також: ЄС уже надав Україні військову допомогу на €27 мільярдів - Боррель

Дипломатичні джерела повідомляють, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба візьме сьогодні участь у роботі Ради міністрів ЄС із закордонних справ, у частині, що стосується України, в режимі телеконференції.

Як повідомлялося, сьогодні в Брюсселі відбувається Рада ЄС із зовнішніх відносин на рівні міністрів закордонних справ. Завтра у цьому ж форматі у Брюсселі зустрічатимуться міністри оборони країн Європейського Союзу. Одним із головних питань під час обох зустрічей є продовження допомоги ЄС для України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-