Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

Кажемо путін – розуміємо Сталін, або Україна і росія: навіки окремо!

Кажемо путін – розуміємо Сталін, або Україна і росія: навіки окремо!

Блоги
Укрінформ
РФ створює новітній культ «вождя усіх народів» через будівництво памʼятників і бюстів

Канал «Euronews» із посиланням на російські ЗМІ повідомив про встановлення в урочистій обстановці на росії, у Тверській області, ще одного бюста Сталіна, у… комплексі жертвам репресій.

Загально в РФ установлено вже 110 памʼятників одному з найвідоміших у світі диктаторові та вбивці Йосипові Сталіну. Пропаганда «великого Сталіна» активізувалася в геометричній прогресії саме за правління Путіна. За цей період було встановлено 95 памʼятників із 110.

Творення новітнього культу Сталіна через будівництво памʼятників та бюстів подвоїлося після російської анексії Криму в 2014 році.

За час дії політичного режиму Путіна в росії також відбулося чергове переписування історії та фактичне повернення її тлумачення до «Краткого курса истории ВКП(б)». Як результат, у 2012 році лише 28% мешканців РФ оцінювали діяльність Сталіна ПОЗИТИВНО, то в 2023 році ця цифра сягнула вже 63 відсотків! (За даними Левада-Центру).

Для порівняння в Україні динаміка громадської думки рівно ПРОТИЛЕЖНА. Прихильників політики Сталіна в Україні на 2012 рік було аж 23 відсотки, а в 2023 році залишилося тільки 4! (За даними КМІС).

Цифри громадської думки та ставлення до історичних діячів 20 століття дають підстави твердити, що нині Україна та Росія – це дві СВІТОГЛЯДНІ ДЕРЖАВИ-АНТАГОНІСТИ.

Тож, перефразовуючи знаменитий більшовицько-радянський лозунг, можемо впевнено сказати:

УКРАЇНА і росія: НАВІКИ ОКРЕМО!

Микола Томенко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-