Зеленський запросив Організацію американських держав долучитися до його Формули миру

Зеленський запросив Організацію американських держав долучитися до його Формули миру

Відео
Укрінформ
Президент Володимир Зеленський запросив членів Організації американських держави долучитися до імплементації української Формули миру та підготовки Глобального саміту миру.

Про це він зазначив під час онлайн-звернення до ОАД, повідомляє Укрінформ.

"Я запрошую вас працювати разом із нами та всіма вільними націями світу над реалізацією Формули миру. Запрошую вас долучитися до підготовки Глобального саміту миру. Ми маємо стати глобальною громадою у повному сенсі цього слова, щоб мир для кожної нації був гарантований на повну силу. Одинакам не захистити мир, а війні не подолати колективного прагнення миру. Хай також ваша сила стане силою миру", – сказав Зеленський.

Відео: Володимир Зеленський

Президент нагадав, що минулого року презентував українську Формулу миру, і за час, що минув, вдалося залучити вже десятки націй до роботи над реалізацією Формули.

Також він розповів, що триває підготовка Глобального саміту миру, який, за словами глави держави, визначить уже конкретно, яка держава з яким пунктом Формули миру допоможе.

Зеленський наголосив, що Формулі миру немає альтернативи.

Читайте також: Посли G7 підтвердили підтримку Формули миру Зеленського

"Росія принесла війну на територію нашої країни, російські ракети й артилерія спалюють наші міста й села, російські екоциди знищують природу нашої країни. Тож саме українці найкраще розуміють, що саме потрібно зробити, аби повернути мир. Але, щоб таки повернути мир, ми потребуємо колективних зусиль. Та, звичайно, – зокрема вашої підтримки, вашого лідерства", – підкреслив Президент.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський у листопаді 2022 року у виступі перед учасниками саміту "Групи двадцяти" представив українську Формулу миру із 10 пунктів.

До складу Організації американських держав увійшли 35 країн. Країни Євросоюзу, а також іще 51 держава, зокрема й Україна, належать до інституту постійних спостерігачів Організації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-