Маасікас про антикорупційну програму України: Дуже детальна і заслуговує на довіру

Маасікас про антикорупційну програму України: Дуже детальна і заслуговує на довіру

Укрінформ
Державна антикорупційна програма України засновує стандарти і для інших країн, у тому числі країн Європейського Союзу.

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас під час презентації Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прийнята програма дуже детальна і заслуговує на довіру. Це програма, яка засновує стандарти і для інших країн, у тому числі країн ЄС. Чи могла б вона бути більш амбітною? Можливо, так. Можна було б її прийняти швидше? Теж, напевно, так. Але з часом буде важливо те, яким чином ця програма впроваджується саме на практиці спільно і стрімко», - сказав він.

Читайте також: У Києві презентували Державну антикорупційну програму

Маасікас зауважив, що прийняття антикорупційної стратегії та державної програми є ще одним чітким доказом, що Україна просувається на цьому шляху на стратегічному політичному рівні. Посол ЄС також подякував Національній агентству з питань запобігання корупції за інклюзивний процес розробки програми із задіянням усіх зацікавлених сторін.

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня Кабінет Міністрів затвердив Державну антикорупційну програму.

У червні 2022 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про засади державної антикорупційної політики на 2021- 2025 роки". Рішення підтримали 310 парламентаріїв.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-