Якщо росія не заплатить високу ціну за свої дії, це заохочуватиме інших агресорів - Байден

Якщо росія не заплатить високу ціну за свої дії, це заохочуватиме інших агресорів - Байден

Укрінформ
росія має заплатити високу ціну за свої дії в Україні, інакше це слугуватиме сигналом для інших агресорів, заохочуватиме їх до захоплення чужих територій, вважає президент США Джо Байден.

Як передає Укрінформ, про це він написав у авторській статті у The New York Times, опублікованій у вівторок.

Неспровокована агресія, бомбардування пологових будинків і культурних центрів, насильницьке переміщення мільйонів людей роблять війну в Україні глибокою моральною проблемою, зазначив він. За його словами, «жодна людина, що має совість, не може залишатися байдужою до руйнівних наслідків цих жахіть».

Підтримати Україну у важку хвилину – це не просто правильний вчинок, вважає він. «У наших національних інтересах життєво важливо забезпечувати мир і стабільність Європи», - підкреслив Байден.

Читайте також: Байден: Ми хочемо бачити процвітаючу Україну, яка володіє засобами захисту від агресії

«Якщо росія не заплатить високу ціну за свої дії, це послужить сигналом для інших потенційних агресорів, що вони теж можуть захоплювати території та поневолювати інші країни. Це поставить під загрозу виживання інших мирних демократій. Це може означати кінець міжнародного порядку, заснованого на правилах, і відкрити двері для агресії в інших країнах з катастрофічними наслідками для всього світу», - підсумував президент США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-