Ситник став заступником голови НАЗК

Ситник став заступником голови НАЗК

Укрінформ
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков призначив своїм заступником Артема Ситника.

Як передає Укрінформ, про це НАЗК повідомляє у Телеграмі.

У НАЗК Ситник відповідатиме за такі напрями:

координація взаємодії з правоохоронними органами та органами прокуратури, у тому числі забезпечення розгляду обґрунтованих висновків про злочини, виявлення активів осіб, причетних до російської агресії проти України;

запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

моніторинг та контроль за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Ситник також виконуватиме обов’язки голови НАЗК в разі відсутності останнього.

У 2015 році Ситник за результатами першого в Україні незалежного конкурсу на посаду керівника органу влади був призначений на посаду голови Національного антикорупційного агентства України. Він обіймав цю посаду до 2022 року та з командою фактично створив цей орган, зауважили у НАЗК.

"За період його керівництва НАБУ стало стандартом доброчесності в системі органів влади України, загрозою кожного корупціонера. Так, НАБУ притягнуло до відповідальності понад 1000 корупціонерів. Поміж них — 6 міністрів та їхніх заступників, 13 керівників центральних органів виконавчої влади, 22 народних депутати, 70 суддів та 94 керівника державних підприємств", - підкреслили у НАЗК.

"Ситник — людина з унікальним в умовах України досвідом. Повернення його до антикорупційного фронту України важливе для повного подолання корупційних ризиків у воєнний та післявоєнний час спільно з командами Президента, уряду та парламенту", — підкреслив Новіков.

Олександр Стародубцев, який займав вказану посаду раніше, продовжить працювати в команді команд НАЗК на посаді заступника керівника апарату.

Читайте також: НАЗК пропонує обкласти санкціями 1000 осіб та компаній рф, серед них – Кабаєва

Поміж його повноважень залишаться координація HR-напрямку, ІТ та просвітницької роботи. Отже, він продовжить координувати впровадження проєкту UkraineNOW.Візія майбутнього, що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, проєкту з використання штучного інтелекту DataMining, методологій OKR (objectives and key results) та "П‘яти дисциплін", займатися розвитком ERP-системи управління справами, яка фактично переводить всю роботу органу в діджитал-середовище. Так, у 2021 НАЗК стало першим органом влади в Україні, команда якого впровадила таку систему в роботу.

Як повідомляв Укрінформ, 12 квітня Кабінет Міністрів проголосував за звільнення Ситника з посади голови НАБУ у зв’язку із закінченням семирічної каденції.

За даними НАБУ, повноваження Ситника завершилися 16 квітня.

Ситник обіймав посаду директора НАБУ з 16 квітня 2015 року.

Повноваження директора НАБУ почав виконувати перший заступник керівника бюро Гізо Углава.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-