Зеленський змінив послів у низці країн

Зеленський змінив послів у низці країн

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський звільнив послів України в Словенії, Північній Македонії, а також посла в Малайзії, Філіппінах та Демократичній Республіці Тимор-Лешті.

Як передає Укрінформ, відповідні укази від 4 травня опубліковані на сайті Президента.

Згідно з Указом президента №296/2022 Михайла Бродовича звільнено з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Словенія.

Згідно з Указом Президента №297/2022 Олександра Нечитайла звільнено з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Малайзії, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Філіппіни та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Демократичній Республіці Тимор-Лешті.

Згідно з Указом Президента №298/2022 Наталію Задорожнюк звільнено з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Північна Македонія.

Натомість, Зеленський призначив послів України у дев'яти країнах.

Відповідні укази також опубліковані на сайті глави держави.

Зокрема, Ірину Костюк призначено Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Куба.

Згідно з указами №300/2022№ 301/2022 і 302/2022, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Сенегал Юрія Пивоварова призначено також послом України в Республіці Ліберія, в Республіці Кот-дʼІвуар та в Гвінейській Республіці (за сумісництвом).

Дмитра Сеніка призначено Надзвичайним і Повноважним Послом України в Обʼєднаних Арабських Еміратах, а Олега Герасименка - послом України в Чорногорії.

Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Північна Македонія призначено Ларису Дір.

Андрій Таран став послом України в Республіці Словенія.

Ігоря Прокопчука призначено Надзвичайним і Повноважним Послом України в Румунії.

Як повідомлялося, Президент звільнив послів України у Словенії, Північній Македонії, Малайзії, Філіппінах та Демократичній Республіці Тимор-Лешті.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-