Шмигаль: Ембарго на енергоресурси з рф – головний крок, який має зробити цивілізований світ

Шмигаль: Ембарго на енергоресурси з рф – головний крок, який має зробити цивілізований світ

Укрінформ
Ембарго на енергоресурси з росії – це головний крок, який має зробити цивілізований світ, аби довести, що свобода, безпека, цінність життя щось значать для нього. 

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав в інтерв'ю британській редакції BBC, передає Укрінформ із посиланням на Телеграм-канал глави уряду.

"Бюджет росії зараз – це бюджет війни проти України. Тому купувати будь-що в агресора чи залишатися працювати на російському ринку рівносильно фінансуванню бомб, які скидають на нашу державу. Ембарго на енергоресурси з росії – це головний крок, який має зробити цивілізований світ, аби довести, що свобода, безпека, цінність життя щось значать для нього", - наголосив очільник уряду. 

Також Шмигаль наголосив на тому, що Україна на сьогодні потребує фінансової допомоги. 

"У березні наш бюджет виконано на 95%, але вже у квітні буде лише половина від запланованих надходжень. Україна отримала трохи понад 3 млрд доларів від Заходу, але на війну ми витрачаємо 10 млрд доларів щомісяця. Тому щодня ми говоримо з партнерами про нові гранти, кредити та програми допомоги", - резюмував Прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував за солідарність об’єднаної Європи з українським народом з огляду на п’ятий пакет санкцій проти росії, який анонсували у ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-