Зеленський став найвпливовішою людиною в Європі за версією Politico

Зеленський став найвпливовішою людиною в Європі за версією Politico

Опитування
Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною в Європі за підсумками опитування читачів видання Politico.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Politico.

Зазначається, що від початку широкомасштабного російського вторгнення проти України вранці 24 лютого Зеленський публікує регулярні відеоролики в соцмережах, зняті, зокрема, в центрі Києва та у президентському офісі.

Він також виступив із потужними відеопромовами перед Конгресом США, парламентом Великої Британії та німецьким Бундестагом, пристосовуючи кожен свій виступ, але повторюючи центральний меседж - Україна потребує більшої підтримки з боку Заходу у боротьбі з росією.

Як вказує видання, важливо, що його меседжі допомогли змінити характер дебатів у європейських столицях, спричинивши такі зміни в урядовій політиці, які були неможливі ще кілька місяців тому.

Наприклад, Німеччина призупинила роботу газопроводу «Північний потік-2» і порушила давнє табу на відправку зброї в зони конфлікту, а також пообіцяла збільшити витрати на оборону.

В інших країнах, які нещодавно критикували міграційну політику Європи, такі як Польща та Угорщина, відкрили свої кордони для мільйонів біженців, які тікають від російської агресії проти України.

Зазначається що онлайн-опитування «Вибір читачів» спрямоване на оновлення щорічного списку найвпливовіших людей POLITICO 28, який був опублікований ще у грудні. Список, який прогнозує, хто буде визначати «політичну погоду» та приймати важливі рішення в Європі цього року, став результатом багатомісячних дебатів серед редакції, що налічує 100 осіб.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-