Найгірші президенти у світі: українці назвали Путіна та Лукашенка

Найгірші президенти у світі: українці назвали Путіна та Лукашенка

Опитування
Укрінформ
Серед лідерів іноземних держав українці найгірше ставляться до Президентів Російської Федерації - Володимира Путіна та Білорусі - Олександра Лукашенка. Найкраще – до Президента США Джо Байдена.

Як передає Укрінформ, такими є результати опитування SOCIS.

Згідно з опитуванням, негативно до Путіна ставляться 77,4% українців, скоріше позитивно - 10,7%. Не знають такого політика, або не чули про нього - 1,0%. Не визначились, або не бажають відповідати - 11,0%.

До президента Білорусі Олександра Лукашенка негативно ставляться 64,7% українців, скоріш позитивно 21,8%. Не знають такого політика, або не чули про нього - 1,3%. Не визначились, або не бажають відповідати - 12,3%.

Читайте також: Більшість громадян упевнені, що Україна зможе відбити можливий напад Росії

Натомість, до Джо Байдена президента США позитивно ставляться - 56,7% респондентів, негативно - 21,9%. Не знають такого політика, або не чули про нього - 2,1%. Не визначились, або не бажають відповідати - 19,5%

Опитування проведено 11-16 лютого. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області.

Опитування не проводилося в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Читайте також: Більшість українців підтримують інтеграцію до Євросоюзу та НАТО

Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження - телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв’ю склала 12 хвилин.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з останнім опитуванням SOCIS, більшість українців вважають вторгнення Росії в Україну в найближчому майбутньому малоймовірним - 34,7%, дещо ймовірно - 26,1%, дуже ймовірним - 8,9%. Взагалі неймовірним вторгнення вважають 20,7%. 9,8% респондентів - відмовились відповідати на питання або не визначились.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-