Рада вдруге планує звільнити Сенниченка з посади голови Фонду держмайна

Рада вдруге планує звільнити Сенниченка з посади голови Фонду держмайна

Укрінформ
Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер вдруге планують звільнити Дмитра Сенниченка з посади голови Фонду державного майна України (проєкт постанови №6557).

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на порядок денний, оприлюднений на сайті парламенту.

Крім того, парламентарії мають намір затвердити розміри своїх посадових окладів, надбавок і доплат (проєкт постанови №7062), а також змінити календарний план проведення сьомої сесії парламенту, зробивши тиждень із 22 по 25 лютого пленарним (проєкт постанови №7060).

Для розгляду в першому читанні запропоновано законопроєкти "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину" (№6508), "Про внесення змін до статті 48 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо деяких питань використання майна ліквідованих державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту" (№5273), "Про внесення змін до деяких законів України щодо певних питань управління майном для потреб Збройних Сил України" (№5801). Своєю чергою, у другому читанні планується ухвалити рішення щодо проєктів законів "Про хмарні послуги" (№2655), "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо спрощення розміщення технічних засобів електронних комунікацій" (№5811), "Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель" (№5202-Д).

Також депутати мають намір ратифікувати низку міжнародних документів.

Читайте також: Рада ухвалила постанову про звіт ТСК з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці

Як повідомляв Укрінформ, на пленарному засіданні парламенту 27 січня народним депутатам не вдалося звільнити Дмитра Сенниченка з посади голови Фонду державного майна України. Відповідне кадрове рішення підтримали 223 парламентарії за мінімально необхідних 226. Однак, згідно із заявами представників деяких фракцій, виявилося, що частина голосів не зарахувалася через технічні несправності системи.

Того ж дня Сенниченко написав нову заяву про звільнення. Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув її та рекомендував парламенту звільнити Сенниченка з посади голови Фонду держмайна.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-